Apartmány

Bezbariérový apartmán A, 2-4 osoby

Apartmán A zaujímá plochu 65 m2 a byl uveden do provozu v roce 2017. Najdou v něm možnost ubytování všechny skupiny rekrentů , včetně pohybově handicapovaných hostů nebo seniorů. Všechny prostory a vstupy respektují potřeby pohybově znevýhodněných osob. Bezbariérový je hlavní vchod i východy na terasy, šíře dveří je 90 cm. Podjezdové plochy u kuchyňské linky, bezbariérový sprchový kout a WC jsou samozřejmostí. Apartmán má samostanou ložnici s dvoulůžkem. Rozložením pohovky v obýváku vzniknou další dvě plnohodnotná místa ke spánku. Kuchyně je plně vybavená na vaření a stolování 4 osob. Naleznete zde lednici s malým mrazákem, mikrovlnou troubu, varnou desku, rychlovarnou konvici, presovač Dolce Gusto a myčku na nádobí. Topení je bezobslužné podlahové nebo je možné ho kombinovat s krbovými kamny.

Zadní terasa je zastřešená a navazuje na ní ,,dvorek“, který je společný s apartmánem B. Děti si zde mohou hrát na pískovišti nebo skákat na trampolíně, rodiče relaxovat při grilování a všichni se mohou v létě osvěžit pod studenou sprchou, která je umístěná na kamenné zdi. Mezi apartmány je společná technická místnost na úschovu kol, praní atd.
Bezbariérový apartmán B, 4-8 osob

Tento apartmán je v nabídce od podzimu 2018 a umožňuje ubytování až osmi rekreantům. Dvě přízemní ložnice po dvou lůžkách jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům. Další čtyři spací místa se nachází na galerii v patře. Patro je dispozičně rozděleno na dvě části. Celková obytná plocha je 140 m2. Interiér je nejen bezbariérový , ale i naprosto variabilní. Každá z ložnic nabídne uspořádání v podobě dvoulůžka , ale i dvě samostatné postele. Stačí jednoduchá dispoziční úprava. Pro hosty-vozíčkáře jsme připravili nejen standardní prvky, bez kterých se neobejdou, ale i pár technických ,,vychytávek“, které jim snad zpříjemní pobyt. Nic z toho ovšem neomezuje komfort hostům ,,choďákům“ :-). Stejně jako v apartmánu A zde najdete dveře opatřené madly široké 90 cm, bezbariérové WC a sprchový kout. Navíc je zde další samostatné běžné WC. Kuchyně je také plně vybavená vším potřebným pro vaření. Varnou deskou, mikrovlnou troubou, lednicí s malým mrazákem, myčkou, rychlovarnou konvicí, presovačem Dolce Gusto. U dřezu a varné desky jsou podjezdové plochy. Topení je podlahové a bude doplněné krbovými kamny. Mezi apartmány je společná technická místnost určená na úschovu kol, praní atd.

Východy na obě terasy mají nízký, 2 cm práh. U tohoto apartmánu je pro změnu zastřešená přední terasa, aby se hosté z obou částí domu vzájemně nerušili. Prostor za apartmánem je společný s vedlejším apartmánem A. Děti si mohou společně hrát na pískovišti, v horkých dnech dovádět pod sprchou nebo skákat na trampolíně.
Podkrovní apartmán C, 4-8 osob

Apartmán o ploše 110 m2 se nachází v podkroví rodinného domu a je služebně nejstarší. Podkrovní byt má vlastní vchod a hosté využívají část zahrady (cca 500m2), která je oddělená plotem od zahrady ,,nás domácích“ žijících v přízemí, ale i od prostoru nových apartmánů. Dům i zahradu se podařilo dispozičně rozdělit tak, že je zachováno soukromí všem uživatelů. K sousedním apartmánům A a B mohou hosté projít brankou v oplocení. Hlavní výhodou tohoto apartmánu je naprosté soukromí. V apartmánu naleznete tři samostatné ložnice po dvou lůžkách, obývací pokoj s balkónem (možnost přistýlky pro 2 osoby) a koupelnu s WC. Kompletně vybavená kuchyně poskytne zázemí pro 6 - 8 strávníků. Je zde plynová varná deska, myčka, mikrovlná trouba, varná konvice, pressovač Dolce Gusto a velká lednice s mrazákem. Objekt je vytápěn plynovým topením. Venku je možné využít soukromou velkou zastřešenou pergolu s posezením a grilem. Pro děti je připraveno pískoviště s hračkami a venkovní hry , pro všechny pak velká trampolína, o kterou se s nikým nedělíte :-). Na zahradě je uzamykatelná úschovna kol a kočárků.


Apartmány POD LESEM
Rodvínov 103 a 3
377 01  Jindřichův Hradec

+420 606 538 928
apartmanypodlesem@seznam.cz